Logo - Gold Pralines
English Russian

Novinka v sortimentu – Zest Tea

Zest Tea – silnější a zdravější než káva

Povzbuzující účinky čokolády jsou všem milovníkům této pochoutky známé. A co takhle podpořit účinky čokolády vynikajícím čajem? V našich prodejnách můžete nyní exkluzivně zakoupit čaje Zest Tea, které byly oceněny na veletrhu World Tea Expo v Las Vegas v loňském roce jako nejlepší nový produkt roku 2015 a na severoamerickém kontinentu se těšívelké oblibě.

Zest Tea jsou čaje s největším obsahem kofeinu na trhu. Obsah kofeinu je cca 3x vyšší než v ostatních čajích, tedy srovnatelný jako v kávě. Na rozdíl od kávy jsou tyto čaje však obohaceny o antioxidanty, které zvyšují efektivitu čajů a eliminují negativní vedlejší účinky kofeinu. Přidaný kofein je plně přírodní, je získáván extrakcí z pečlivě vybraných a ošetřených čajových lístků.

Zest Tea

Čaje Zest Tea obsahují kromě vysokého obsahu kofeinu také důležitou aminokyselinu L-Theanin, která přispívá k efektivnějšímu využití kognitivních funkcí, má pozitivní vliv na na náladu a zlepšuje paměť.

V našich prodejnách nyní nabízíme čaje Zest Tea ve čtyřech příchutích, a to tři příchutě čaje černého (Blue Lady, Apple Cinnamon, Earl Grey) a jednu příchuť čaje zeleného (Pomegranate mojito).

Zest Tea