ImageSlide ImageSlide

O firmě

Společnost GOLD PRALINES s.r.o. vznikla v roce 2003 a hlavním předmětem podnikání byl již od samotného začátku maloobchod cukrovinek a to především belgických pralinek.

Společnost provozuje v současné době  tři prodejny úzce specializované na nabídku vždy čerstvých čokoládových pralinek, vysoce kvalitní belgické čokolády a čokoládových figurek. Výjimečnost a exkluzivita pralinek může být na přání klienta podpořena luxusním dárkovým balením. Přesné adresy obchodů můžete najít v sekci „Kontakt„.

Kromě maloobchodu společnost GOLD PRALINES s.r.o. poskytuje stále kvalitnější služby i firmám, které objednávají dárková balení pralinek pro různé akce a události. Vhodně zabalené belgické pralinky jsou vynikajícím dárkem k Vánocům, Velikonocům, k nejrůznějším výročím zaměstnanců, zajímavou pozorností pro klienty nebo obchodní partnery. Mohou být sladkou odměnou při firemních sportovních či kulturních akcích.

Stále oblíbenější se stávají pralinky s potiskem. Logo společnosti umístěné na kvalitní čokoládové pralince je nejen nápaditou a originální prezentací společnosti, ale zároveň i příjemnou pozorností pro klienta či obchodního partnera.